2012 Aday Memur Hizmet İçi Eğitim Sınavı Sonuçları

 

 

HİZMETİÇİ EĞİTİM 2011-2012 ADAY SINAV SONUÇLARI

 

2012 ADAY SINAV SONUÇLARI
 SIRA NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREV YERİ 25/05/2012
SINAV
1 GONCA DURAN LABORANT                                                     CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ GİRMEDİ
2 MÜNEVVER HASANUSTA HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ GİRMEDİ
3 GÜLÇİN AKBIYIK HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 100
4 MELEK DÖNMEZ HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 100
5 DUYGU OKAN SEKRETER                                                     İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 100
6 İBRAHİM KAYA VEZNEDAR                                                     İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 100
7 ÇİĞDEM UYGUN LABORANT                                                     İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 100
8 NURGEN KORUN SEKRETER                                                     İŞLETME FAKÜLTESİ 100
9 BARIŞ KILIÇ MALİ HİZ.UZM.YRD.                                            Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 100
10 EZGİ GÜCER SATIN ALMA MEM.                                              SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ 100
11 HİLMİ BAŞER VETERİNER                                                    VETERİNER FAKÜLTESİ 100
12 BÜŞRA GİZEM HASANOĞULLARI LABORANT                                                     DENEYSEL TIP ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ 99
13 YETER KUTLU SEKRETER                                                     Personel Daire Başkanlığı 99
14 DUYGU ÇATAK HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 98
15 MELİH KARAGÖZ MALİ HİZ.UZM.YRD.                                            Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 98
16 NİHAL GÜNDOĞAN HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 97
17 İbrahim DEMİR MEMUR                                                        EDEBİYAT FAKÜLTESİ 95
18 SÜLEYMAN ARIK MEMUR                                                        Etik Kurul Başkanlığı 95
19 FİSUN BARKIN HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 95
20 İNAN ŞAHİN TEKNİSYEN                                                    MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 95
21 ÖZGE FİDAN MEMUR                                                        Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 95
22 YASEMİN METE TOPRAK MALİ HİZ.UZM.YRD.                                            Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 95
23 ÖZLEM YALÇIN HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 94
24 MUSTAFA BAŞTÜRK ŞOFÖR                                                        Rektörlük Garaj 93
25 ZEYNEL ARSLAN VEZNEDAR                                                     Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 93
26 ŞULE BAYRAM HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 92
27 BURCU AKÇA SEKRETER                                                     Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 92
28 MAHİR ŞAHİN TEKNİSYEN                                                    Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 92
29 ESRA İŞCAN KÜTÜPHANECİ                                                  Kütüphane ve Dök. Daire Başkanlığı 90
30 AYHAN VURGUN MEMUR                                                        Personel Daire Başkanlığı 90
31 MELİKE AKBIYIK PSİKOLOG                                                     Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı 90
32 YAHYA TOPRAK MALİ HİZ.UZM.YRD.                                            Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 90
33 NİHAN AKALIN HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 89
34 YASİN YILMAZ LABORANT                                                     CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 88
35 GÜLSEN BALCIOĞLU SEKRETER                                                     İLAHİYAT FAKÜLTESİ 88
36 FATİH SELİM POLAT MÜHENDİS                                                     MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 88
37 SAMET ALTUNALEV ŞOFÖR                                                        CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 86
38 RIDVAN UĞURLU VEZNEDAR                                                     ADLİ TIP ENSTİTÜSÜ 85
39 BURCU GÖK AVUKAT                                                       Hukuk Müşavirliği 85
40 FATİH ERMAN ÜNAL TEKNİSYEN                                                    MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 85
41 ÖZKAN DAŞBİLEK TEKNİSYEN                                                    Yapı İşleri Tek. Daire Başkanlığı 85
42 NURİ CİVELEK MEMUR                                                        Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 84
43 SALİH İŞENÇ VEZNEDAR                                                     CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 83
44 HÜSEYİN SÖNMEZ HİZMETLİ                                                     Öğrenci Kültür Merkezi 83
45 ALİ OĞUZ CAN TEKNİSYEN                                                    VETERİNER FAKÜLTESİ 83
46 ERBAY ŞAHİN MEMUR                                                        AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 82
47 FERHAT YILMAZ SEKRETER                                                     HUKUK FAKÜLTESİ 82
48 SERPİL TUNÇBİLEK MEMUR                                                        MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 82
49 CEM İLHAN MEMUR                                                        TÜRKİYAT ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ 82
50 HÜLYA ÖZŞAHİN MEMUR                                                        Personel Daire Başkanlığı 82
51 KADER KARACA HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 81
52 YUSUF SARMAN SEKRETER                                                     SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 81
53 GÜLÇÜN DÜZÜ HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 80
54 NURAY ARI HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 80
55 NURCAN YEMİŞKEN HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 79
56 ENES PEHLİVAN TEKNİSYEN                                                    İKTİSAT FAKÜLTESİ 79
57 ELİF KÜÇÜKMOTOR PEDAGOG                                                      Avcılar Gündüz Bakımevi ve Kreş Müdürlüğü 78
58 ŞENGÜL KORKMAZ HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 78
59 SÜLEYMAN ALBAYRAK SANTRAL MEMURU                                               Bilgisayar Bilimleri Uyg. ve Arş. Mer. 77
60 ABDÜLHAMİT AY HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 76
61 AHMET DOĞAN BAYGELDİ ŞOFÖR                                                        İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 76
62 MEHMET AKARSU ŞOFÖR                                                        AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 75
63 NEZAHAT ÇAYCI SAĞLIK TEKNİKERİ                                             CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 75
64 MÜCAHİT VURAL SEKRETER                                                     Personel Daire Başkanlığı 74
65 NASIR TAŞKAYA MEMUR                                                        İŞLETME FAKÜLTESİ 71
66 SARA ARSLAN HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 70
67 DURDU ÖZCAN HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 70
68 VEYSEL AYDIN ŞOFÖR                                                        Rektörlük Garaj 70
69 FUAT TAYAR MEMUR                                                        VETERİNER FAKÜLTESİ 70
70 HALİL İBRAHİM BERKİL MEMUR                                                        Yapı İşleri Tek. Daire Başkanlığı 70
71 İSA ARSLAN SEKRETER                                                     Hukuk Müşavirliği 69
72 ABDULGAFUR KARA MEMUR                                                        İLAHİYAT FAKÜLTESİ 67
73 FATMA OTAY KOÇKAR HİZMETLİ                                                     Rektör Yardımcılığı 66
74 AYSU SAKARYA HEMŞİRE                                                      KARDİYOLOJİ ENSTİTÜSÜ 65
75 ALİ KAYAPINAR MEMUR                                                        Personel Daire Başkanlığı 65
76 KADER ALTUNDAĞ SEKRETER                                                     SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 65
77 MUHAMMET ALİ GÜRBÜZ SEKRETER                                                     AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 64
78 SEMA KARATEKE MEMUR                                                        İ.Ü.Üniv.san.bir.bşk. 64
79 SEVDA TUNÇ HİZMETLİ                                                     Personel Daire Başkanlığı 64
80 ENVER DİLEK MEMUR                                                        Stratejik Araştırmalar Merkezi 64
81 SULTAN AKIN MEMUR                                                        İLAHİYAT FAKÜLTESİ 63
82 AYŞEN ŞENKÜR TEKNİSYEN                                                    AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 62
83 YUSUF ÖZAY TEKNİSYEN                                                    AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 61
84 ERDAL ÇİÇEK SANTRAL MEMURU                                               Bilgisayar Bilimleri Uyg. ve Arş. Mer. 61
85 EYÜP DALKILIÇ TEKNİSYEN                                                    Yapı İşleri Tek. Daire Başkanlığı 61
86 RAMAZAN DÖGER SEKRETER                                                     AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ 60
87 MUSA BÜYÜKBALLI VEZNEDAR                                                     CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 60
88 SEHER KARAÇAY HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 60
89 ZEYNEP KORKUT SEKRETER                                                     CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 60
90 AYŞEGÜL ULUDAĞ HEMŞİRE                                                      CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 60
91 GÖKHAN ŞEKER TEKNİSYEN                                                    HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ 60
92 ELMAS ERGEN HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 60
93 İBRAHİM ETİŞKEN HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 60
94 VEDAT CEBECİOĞLU LABORANT                                                     İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ 60
95 SELDA DEMİR HEMŞİRE                                                      KARDİYOLOJİ ENSTİTÜSÜ 60
96 MEHMET UĞUR YEDİGÜLLER HİZMETLİ                                                     Personel Daire Başkanlığı 60
97 MURAT CAN TEKNİKER                                                     Yapı İşleri Tek. Daire Başkanlığı 60
98 SONGÜN İŞARET HEMŞİRE                                                      İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ÜCRETSİZİZİNLİ
99 ALİ YEŞİLYURT HİZMETLİ                                                     İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANEDEYATIYOR
30 Mayıs 2012
2481 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Merkez Kampüsü
34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul
Tel: 0 (212) 440 00 00